Pastaigys spēle "Latgalīšu volūdai draudzeiga vīta - ite Rēzekne!".

Pastaigys spēle "Latgalīšu volūdai draudzeiga vīta - ite Rēzekne!".

PDFDrukātE-pasts

5.oktobrī Cyblys vydsškolys latgalīšu rokstu volūdys puļceņa daleibnīki devēs iz Rēzekni, lai pīsadaleitu latgalīšu volūdys i tai draudzeigūs vītu izzynuošonys interaktivā pastaigys spēlē "Latgalīšu volūdai draudzeiga vīta - ite Rēzekne!".
Īmūt maršrutu pa 13 latgalīšu volūdai draudzeigom vītom, atbildūt iz vaicuojumim i pyldūt vysaidus uzdavumus, tyka īpazeitas Rēzeknes latgaliskuokuos vītys, kulturviesturiskuos vītys, Latgolai nūzeimeigys personeibys i jūs īguļdiejums Latgolas atteisteibā.
Nazaskotūt iz tū, ka puorguojīna vydā myus sagiva i pavadeja līta muokiuns, tūmār dīna ir latgaliskā gorā pīpiļdeita!????☀️❤️
Paļdis interaktivuos spēles veiduotuojim un akcejis "Latgalīšu volūdai draudzeiga vīta" reikuotuojim: latgalīšu kulturys ziņu portalam lakuga.lv i latgalīšu kulturys kusteibai "Volūda".
#LTGdraudzeigs

Pastaigys spēle "Latgalīšu volūdai draudzeiga vīta - ite Rēzekne!".
FUVIFLOW0909