Skolotāju diena.

Oktobra sākumā svinam Skolotāju dienu. Šogad Ciblas vidusskolā 5.oktobrī, svinot Starptautisko Skolotāju dienu, skolēni iepriecināja skolotājus gan ar rudenīgi krāsainajiem rotājumiem skolā, gan ar ziediem, gan ar atpūtas un svētku mirkli, kad vecāko klašu skolēni vadīja mācību stundas. Paldies skolēnu pašpārvaldei, visiem skolēniem un viņu vecākiem par skaistajiem svētkiem! 6.oktobrī skolotāju saime devās uz Ludzas novada pašvaldības un Izglītības pārvaldes rīkoto pasākumu Ludzas Kultūras namā. Godinājām mūsu skolas ilggadējo skolotāju Dainu Purinu par mūža ieguldījumu izglītības darbā. Paldies skolotājai par zināšanām un sirds siltumu, kas dots skolēniem un kolēģiem 45 gadu darba gadu laikā. Vēlam veselīgus un radošus arī turpmākos darba gadus! Prieks bija kopā būt arī ar skolotājiem, kuri jau devušies pelnītā atpūtā. Visi kopā baudījām Jāņa Paukštello priekšnesumus dzejā un dziesmās. Paldies Ludzas novada pašvaldībai un Izglītības pārvaldei par jauko pasākumu!
Skolotāju diena.