Barikāžu nedēļas nogalē uz SAC “Ludza” Istalsnas filiāli.

Barikāžu nedēļas nogalē uz SAC “Ludza” Istalsnas filiāli.

PDFDrukātE-pasts

 

26. janvārī, Barikāžu nedēļas nogalē, Ciblas vidusskolas 9.-10.klašu skolēni devās uz sociālā aprūpes centra “Ludza” Istalsnas filiāli. Kopā ar aprūpes centra iemītniekiem un darbiniekiem, caur kopīgiem barikāžu laika stāstiem, atmiņām un dziesmām, tika izdzīvoti 1991. gada janvāra notikumi, sajūtas un noskaņas. 
Pēc pasākuma skolēniem bija iespēja iepazīties ar aprūpes centra dzīves apstākļiem, uzzināt, kādu profesiju pārstāvji rūpējas par veco ļaužu labklājību: pavārs, aprūpētāji, masiere, sociālais darbinieks, sociālais rehabilitētājs. Skolēnos rosījās pārdomas, ka nākotnē varbūt varētu apsvērt iespēju apgūt kādu no šīm profesijām un palikt strādāt dzimtā novadā. Laiks rādīs…
Kad mūsu sirdīs ir vieta patiesām rūpēm par dzimto zemi un pasauli, pateicībai par esību, tad tas padara mūsu dzīvi piepildītāku un laimīgāku.” (V.Svirskis)
Lai top!

sac 1

Sac

 
 

 

 

Barikāžu nedēļas nogalē uz SAC “Ludza” Istalsnas filiāli.
FUVIFLOW0909