"Kā mēs sargājam Latviju?"

"Kā mēs sargājam Latviju?"

PDFDrukātE-pasts

 

 6.FEBRUĀRĪ CIBLAS VIDUSSKOLAS 7. – 9.KLAŠU SKOLĒNI UZZINĀJA PAR SVARĪGĀKAJĀM VALSTS AIZSARDZĪBAS NOZARES AKTUALITĀTĒM, PIEDALOTIES LEKCIJĀ "KĀ MĒS SARGĀJAM LATVIJU?". PULKVEDIS VILIS BAUSKA PASTĀSTĪJA PAR VALSTS AIZSARDZĪBAS KONCEPCIJU, DROŠĪBAS IZAICINĀJUMIEM, SABIEDRĪBAS ATBILDĪBU, SABIEDROTO SPĒKU KLĀTBŪTNI LATVIJĀ, KĀ ARĪ PAR JAUNIEŠU IESPĒJĀM IESAISTĪTIES VALSTS AIZSARDZĪBĀ, TOSTARP VALSTS AIZSARDZĪBAS DIENESTĀ, JAUNSARDZĒ, ZEMESSARDZĒ UN NACIONĀLO BRUŅOTO SPĒKU PROFESIONĀLAJĀ DIENESTĀ. ATBILDOT UZ JAUTĀJUMIEM, BIJA IESPĒJA NOPELNĪT BALVAS.

PALDIES AIZSARDZĪBAS MINISTRIJAI PAR ŠO IESPĒJU!

6.februārī Ciblas vidusskolas 7. – 9.klašu skolēni uzzināja par svarīgākajām valsts aizsardzības nozares aktualitātēm, piedaloties  lekcijā “Kā mēs sargājam Latviju?”. Pulkvedis Vilis Bauska pastāstīja par valsts aizsardzības koncepciju, drošības izaicinājumiem, sabiedrības atbildību, sabiedroto spēku klātbūtni Latvijā, kā arī par jauniešu iespējām iesaistīties valsts aizsardzībā, tostarp valsts aizsardzības dienestā, Jaunsardzē, Zemessardzē un Nacionālo bruņoto spēku profesionālajā dienestā. Atbildot uz jautājumiem, bija iespēja nopelnīt balvas.

Paldies Aizsardzības ministrijai par šo iespēju!

cafb68ee-cf4c-488c-8dbc-c96154b110a8

 

 

"Kā mēs sargājam Latviju?"
FUVIFLOW0909