Olimpiskais mēnesis

Olimpiskais mēnesis

PDFDrukātE-pasts

Olimpiskais mēnesis Ciblas vidusskolā no 26.marta līdz 26.aprīlim rosināja skolēnus piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs:
18.aprīlī Ciblas vidusskolas volejbola komanda tikās draudzības spēlēs Ludzas sporta hallē, bet 2.maijā - Kārsavas vidusskolā, 24.aprīlī skolas volejbola laukumā sacentās 7. un 8.klases komandas, sākumskolas skolēni 22.aprīlī piedalījās olimpiskajās stafetēs, 26.aprīlī skolas audzēkņi un pedagogi piedalījās olimpiskajā rīta rosmē.
Ciblas pagasta "Kapukalnā" 30.aprīlī skolu sacensībās krosā piedalījās vairāki Ciblas vidusskolas audzēkņi. Apsveicam godalgoto vietu ieguvējus: Reinards Caune - 1. vieta, Artūrs Jaundžeikars - 2. vieta, Karolina Seņina - 2.vieta.Paldies visiem Ciblas vidusskolas krosa dalībniekiem un skolotājai Ērikai Naruševičai par atbalstu pasākuma laikā!
Paldies skolēniem par aktīvu darbošanos visos olimpiskajos pasākumos!
Paldies sporta skolotājai Inetai Miklucānei par skolēnu sagatavošanu sacensībām un olimpiskā mēneša pasākumu organizēšanu!
 
18 04
18.aprīlis-volejbola komanda-malači!
 Draudziibas speele Karsava 02 maijaa
 Draudzības spēle Kārsavā.
 Krosa dalibniekiKrosa dalībnieki.
 
 Olimp-stafetes
 Olimpiskās stafetes.
 Olimp riita rosme 26 04
 Olimpiskā rīta rosme.
Olimpiskais mēnesis
FUVIFLOW0909