Projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” aktivitātes 2021./2022.māc.g.

log

2021./2022.māc. g. Ciblas vidusskola turpinās iesaistīties projektā “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” (projekta Nr.8.3.2.2./16/I/001) aktivitātēs.

Projekta ietvaros skolā darbosies pedagoga palīgs, kas sniegs individuālu atbalstu skolēniem, kuriem ir grūtības matemātikas apguvē. Notiek ārpusstundu pasākums STEM un vides jomā – datorikas pulciņa nodarbības. Pulciņa nodarbības notiek atbilstoši valstī noteiktajiem drošības pasākumiem.

Multidisciplinārajā jomā atbalsta jomā “Kopienas programmas” skolā notiek stundas latgaliešu kultūras apguvei.

Direktore Sarmīte Leščinska