Ārpusstundu pasākumi
Pēdējās izmaiņas (Pirmdiena, 14 novembris 2022 15:52) Autors Administrator Trešdiena, 11 decembris 2013 22:52
CIBLAS VIDUSSKOLAS ĀRPUSSTUNDU PLĀNS 2022./2023.M.G.
01.09. |
Zinību diena. |
S.Donska Dz.Toporkova D.Purina |
02.09. |
Sporta diena-,,Sporto un kļūsti sportisks!’’ |
I.Miklucāne |
08.09. |
Vides izglītības programmas ,,Zaļā klase’’ pasākums ,,No sēklas līdz tankkuģim’’ |
5.-7.kl.audzinātāji |
Visu gadu |
Skaļās lasīšanas stunda (1reizi nedēļā/skolas bibliotēka) |
D.Purina |
16. 09. |
Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības Ludzā. |
A.Kalvīte D.Purina |
13.09. |
Saruna par medijpratību (Medijpratības projekts Latvijas skolās) Sarunu vadīs V. Tkačenko, medijpratības trenere |
9.,10.,11.kl. |
15.09. |
,,Latvijas valsts Mežu ekspedīcija’’ |
5.,6.kl.audzinātāji |
29.09. |
Miķeļdiena Ludzas muzejā . |
1.-4.kl.A.Astiča |
30.09. |
,,Meža dienas 2022’’ Eversmuižas parkā. |
5.-11.kl. R.Trukšāne |
05.10. |
Skolotāju diena. |
Skolēnu pašpārvalde |
05.10. 07.10. **.10. |
,,Latvijas skolas somas’’ aktivitātes:
|
1.-4.kl. 8.-11.kl. 5.-7.kl. |
06.10. |
Interaktīva izlaušanās spēle “Uz Eiropu” (projekta ,,Uz Eiropu caur Latvijas pierobežu’’aktivitāte) |
10.-11.kl. A.Kalvīte |
03.10.-14.10. |
Labo darbu nedēļa. Labdarības akcija “Labsirdīgā ķepa” |
Ludzas novada BJC sadarbībā ar novada izglītības iestādēm |
17.-21.10. |
Karjeras nedēļa Tēma: Uzņēmējspēju apzināšana un attīstīšana veiksmīgas karjeras veidošanā. |
Kl.audzinātāji |
24.-28.10. |
RUDENS BRĪVDIENAS |
|
09.11. |
Kampaņas ,,Es, tu un Satversme’’-vieslekcija ar A.Bukšu . |
Dz.Toporkova |
09.11. |
Izglītojošā lekcija vecākiem ,, Pozitīvās mācīšanās motivācijas veidošana ‘’ |
Skolas psiholoģe |
10.11. |
Mārtiņdiena |
S.Donska Skolēnu pašpārvalde |
11.-17.11. Līdz 18.11. |
Tēvzemes nedēļa:
|
I.Novožilovs Z.Dembovska Dz.Toporkova I.Kuzņecova Latv.val.skolotāji S.Donska |
15.-24.11. |
Eiropas medus brokastis. |
Kl.audz. |
01,-09.12. |
Ceļā uz Ziemassvētkiem:
|
D.Purina Kl.audzinātāji |
12.-16.12. |
Ziemīgi radošās pieturas |
1.-6.kl. |
21.12. |
Ziemassvētku pasākumi . |
Kl.audzinātāji |
26.12.-06.01. |
ZIEMAS BRĪVDIENAS |
|
13.-20.01. |
Barikāžu atceres nedēļa,, ,,Domā par Latviju! Piemini barikādes!’’: |
Z.Dembovska A.Kalvīte |
13.-17.02. |
Brīvdienas 1.klasei |
|
**.02. |
Ēnu diena |
1.-11.kl. |
**.02. |
Latvijas skolu Ziemas festivāls |
1.-12.kl. I.Miklucāne |
14.-18.02. |
Tematiskā nedēļa ,,Valentīndienas noskaņās’’ |
Skolēnu pašpārvalde |
02.03. |
Tautas bumbas sacensības. |
A.Astiča I.Miklucāne |
**.03. |
Pēcpusdiena ,, Saistošā fizika un ķīmija’’ |
6.kl. R.Trukšāne D.Ruško |
10.03. |
Erudīts mazajiem ,,Zini vai mini’’ |
1.-4.kl. |
13.- 17.03. |
PAVASARA BRĪVDIENAS (1.-10.kl.) |
|
31.03-06.04. |
Pavasarīgi radošās pieturas: |
1.-6.kl. |
05.04. |
Volejbols. |
Sporta skolotāji |
20.04. |
Starpskolu Pavasara kross (individuālais) |
4.-12.kl. I.Miklucāne V.Pisarenko |
03.05. |
Brīvības skrējiens ,,TEV un Latvijai’’ |
Z.Dembovska S.Streļča I.Miklucāne |
03.05. |
Starpskolu sacensības vieglatlētikā |
V.Pisarenko |
**.05. |
Pēdējais zvans 9.klasei |
8.kl.I.Evertovska S.Donska |
**.05. |
Klases diena |
Kl.audzinātāji |
**.05. |
Pasākums ,,Par skolas godu’’ |
Skolas vadība |
**.06. |
Izlaidums 9.klasei |
Z.Dembovska |
***Ārpusklases pasākuma plāna un norises laiku koriģēšana un papildināšana visa mācību gada garumā
Apstiprināts
ar direktora rīkojumu Nr.1.10/59
CIBLAS VIDUSSKOLAS ĀRPUSSTUNDU PLĀNS 2021./2022.M.G.
SEPTEMBRIS-DROŠĪBA.VIDE. |
||
01.09. |
Zinību diena. |
12.klase, I.Kuzņecova,Dz.Toporkova |
02.09. |
Sporta diena-,,Būsim kopā-aktīvi!’’ Sadarbībā ar projektu “Mentālās veselības stabilizēšana Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai Ciblas novada jauniešiem” |
I.Miklucāne, L.Caune, kl.audzinātāji |
03.09. |
Klases diena. |
Kl.audzinātāji |
06.-10.09. |
Drošības nedēļa |
Klases audzinātāji |
10.09. |
Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības Ludzā. |
I.Kuzņecova, D.Purina |
12.09. |
Tēvu diena ,,Supertētis!’’ |
I.Miklucāne |
15.09. |
Aktivitāte kopā ar Ludzas novada jauniešiem ,,Soļi mūsu novada nākotnei’’/Ludzas BJC |
Skolēnu pašpārvalde |
16.09. |
Projekta “Mentālās veselības stabilizēšana Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai Ciblas novada jauniešiem” AKTIVITĀTE-EKSKURSIJA |
L.Caune |
27.-30.09. |
Rudenīgās radošās pieturas:
|
Dz.Toporkova,I.Miklucāne A.Astiča, I.Boļševiča, S.Donska, D.Purina |
28.09. |
,,Skolas somas ‘’aktivitātes:
|
5.-6.kl.skolēni, Dz.Toporkova T.Mizāne 9.-12.kl.skolēni D.Purina,R.Trukšāne, I.Kuzņecova |
30.09. |
Reģionālā tikšanās tiešsaistē ,, Ceļā uz pašpārvaldi’’(VISC) |
Skolēnu pašpārvalde |
OKTOBRIS-KARJERAS IZGLĪTĪBA |
||
01.10. |
,,Skolas somas’’aktivitāte:
|
7.-8.kl.skolēni, I.Evertovska, Z.Dembovska |
05.10. |
Skolotāju diena. |
Skolēnu pašpārvalde |
Līdz 15.10. Līdz 29.10. |
Radošo darbu konkurss ,,Dārzā audzis-mājās nācis’’ Dabas fotomirkļi,,No Miķeļiem līdz Mārtiņiem’’ |
1.-12.kl. S.Donska Ludzas novada BJC |
06.10. |
,,Skolas somas’’aktivitāte: |
1.-4.kl. I.Boļševiča A.Astča, S.Donska |
11.-15.10 |
Karjeras nedēļa: izzināšanai ,,ParProf.lv’’
|
Kl.audzinātāji |
18.-22.10. |
RUDENS BRĪVDIENAS |
|
NOVEMBRIS-ES LATVIJĀ |
||
10.11. |
Mārtiņdiena |
S.Donska Dz.Toporkova |
11.-17.11. |
Tēvzemes nedēļa: (mūzikas st.,vēstures st.,sociālās zin.,vizuālā m., klases st.)
|
I.Novožilovs Z.Dembovska Dz.Toporkova Kl.audzinātāji Latv.val.skolotāji |
DECEMBRIS-SOCIĀLĀ LĪDZATBILDĪBA |
||
29.11.-03.12. |
Ceļā uz Ziemassvētkiem: |
D.Purina Kl.audzinātāji |
03.12. |
Starpskolu kausa izcīņa florbolāFelicianovas sporta komplekss |
10.-12.kl.meitenes I.Miklucāne |
06.-10.12. |
Klasēs-,,Sirds stunda’’ |
Kl.audzinātāji |
01.-13.12. |
Labdarības plānošana un realizācija. (apsveikumi vientuļiem cilvēkiem) |
S.Donska Skolēnu pašpārvalde |
21.12. |
Ziemassvētku pasākumi klasēs. |
Kl.audzinātāji |
22.12.-04.01. |
ZIEMAS BRĪVDIENAS |
|
JANVĀRIS- SADARBĪBA |
||
13.-20.01. |
Barikāžu atceres nedēļa,, ,,Domā par Latviju! Piemini barikādes!’’: |
Z.Dembovska Dz.Toporkova |
21.01. |
Starpskolu kausa izcīņa florbolā. |
8.-9.kl.zēni V.Pisarenoks |
FEBRUĀRIS-SEVIS PILNVEIDOŠANA |
||
.02. |
Ēnu diena |
|
.02. |
Latvijas skolu Ziemas festivāls |
1.-12.kl. I.Miklucāne V.Pisarenoks |
11.02. |
Starpskolu kausa izcīņa tautas bumbā |
4.-5.kl. I.Boļševiča V.Pisarenoks |
.02. |
Erudītu konkurss ,,FIZMIX.lv Eksperimenti’’ |
D.Ruško 8.-9.kl. |
14.-18.02. |
Tematiskā nedēļa ,,Valentīndienas noskaņās’’ |
Skolēnu pašpārvalde |
MARTS-ATBILDĪBA SEVIS IZZINĀŠANA |
||
21.-25.03. |
Pēcpusdiena ,, Saistošā fizika un ķīmija’’ |
6.-7.kl. R.Trukšāne,D.Ruško |
.03. |
Erudītu konkurss ,,Valodu labirintos’’ |
8.-9.kl. |
11.03. |
Erudīts mazajiem ,,Zini vai mini’’ |
1.-4.kl. I.Boļševiča |
14.-18.03. 21.-25.03. |
PAVASARA BRĪVDIENAS (1.-10.kl.) (12.klasei) |
|
APRĪLIS- ATBILDĪBA |
||
11.-14.04. |
Pavasarīgi radošās pieturas: |
1.-6.kl. |
**.04. |
Lielā talka pie skolas. |
|
22.04. |
Starpskolu Pavasara kross (individuālais) |
4.-12.kl. I.Miklucāne |
Olimpiskais mēnesis |
Sporta skolotājas |
|
MAIJS-PIEDERĪBA |
||
03.05. |
Brīvības skrējiens ,,TEV un Latvijai’’ |
Z.Dembovska I.Miklucāne |
06.05. |
Starpskolu sacensības vieglatlētikā |
3.-12.kl. I.Miklucāne A.Astiča I.Boļševiča |
**.05. |
Pēdējais zvans 9.un 12.klasei |
8.kl.,Z.Dembovska S.Donska |
**.05. |
Klases diena |
Kl.audzinātāji |
**.05. |
Pasākums ,,Par skolas godu’’ |
Skolas vadība |
**.06. |
Izlaidums 9.klasei |
D.Purina |
**.06.. |
Izlaidums 12.klasei |
I.Kuzņecova |
***Ārpusklases pasākuma plāna un norises laiku koriģēšana un papildināšana visa mācību gada garumā